הרחיבי

הזדמנות היסטורית (וכמעט) אחרונה -דירה משלכם בבית השלום

מערכת האתר י' כסליו תשפ"א

בימים אלו אנו נמצאים לקראת סיום שיפוץ שלב א' בבית השלום. קצב העבודה של הבחורים מ'בוני יהודה' מעורר התפעלות. אין ספק כי ההתרגשות בשיאה. מיום ליום ניתן לראות את ההתקדמות – חדר מדרגות, קרמיקות בדירות, גג מטויח ועוד.

ברגעים אלו מהדהדים באוזנינו דבריה של רבקה בואניש, אלמנתו של יצחק, קצין הביטחון ומפקד כיתת הכוננות של קרית ארבע, שנפל בקרב הגבורה בדיוק לפני 18 שנה, בליל שבת ויצא. כך אמרה כאשר ביקרה כעבור מספר שנים בבית השלום שמשקיף על מקום הקרב:'

"לאחר שיצחק נפל בקרב פנו אלי הרבה אנשים וגופים על מנת להנציח את זכרו וגבורתו של יצחק. הם הציעו אנדרטאות למינהן, כאן ובמקומות אחרים בהם לחם בגבורה. אבל אני אמרתי להם: 'אנדרטאות ואבנים יש לי כבר מספיק. אני רוצה זכרון חי. זכרון של חיים. הבנין הזה, בית השלום,  הוא זכרון של חיים.."

בית השלום, הבנין העצום שתוכנן להיות קניון ערבי וצופה על מקום הקרב , נקנה, נגאל ויושב ב"ה במשפחות וכעת מצוי בשלבי בניה ושיפוץ מתקדמים לקראת שלב ראשון של אכלוס בית השלום המשופץ. בקרוב, בעזרת ה', תתנוסס בבית השלום שכונה יהודית לתפארת, שכונה גדולה, יפה ושוקקת חיים, שכונה שמייצרת רצף יהודי בין קרית ארבע לקברי אבות, שכונה ראשונה בואכה מערת המכפלה.

נותרו דירות אחרונות למכירה.

לחצן כאן לאתר מכירת הדירות

לפרטים נוספים: טל' 6740*